O společnosti

Internetová TVGenerální ředitel SVS Ing. Bronislav Špičák informuje o rozšíření informačních kanálů SVS v rámci vztahů s veřejností. Novinkou je zahájení provozu internetové televize SVS na adrese www.svstv.cz.

Co bylo důvodem pro realizaci tohoto projektu?

„Jednoznačně zkvalitnění naší komunikace. Internetová televize je totiž současným informačním trendem oslovujícím výrazně širší řadu diváků než regionální televize,“ vysvětluje Ing. Špičák.

„Chceme přinášet informace o činnosti Severočeské vodárenské společnosti inovativní formou, proto na www.svstv.cz naleznete reportáže, časosběrné materiály o významných projektech a rozhovory o realizaci investičních akcí nebo obecně k problematice vodárenství.“

Realizace projektu internetové televize má za cíl přinést řadu změn a vylepšení. Reportáže jsou totiž k dispozici neustále a bez regionálního omezení. Ani jejich délka není omezena, protože již nejsme limitováni cenou jako u klasické televize - zajímavé informaci tak můžeme dát adekvátní prostor. Naši akcionáři a další spolupracující subjekty samozřejmě mohou využívat odkazy na reportáže naší internetové televize, které se týkají stavby v jejich obci či regionu, ke zveřejnění na svých webových stránkách.

Více na www.svstv.cz.

Vytištěno: 24.07.2017 11:02, www.svs.cz