Pro média a PR

Severočeská vodárenská společnost a. s. – národní finalista soutěže o nejlepší evropské firmy (EBA)

Teplice, 5. června 2012 


Severočeská  vodárenská společnost a. s. (SVS) se přihlásila do nejprestižnější evropské soutěže podnikatelských subjektů European Business Awards.

Koncem minulého týdne jsme dostali oficiální zprávu od poroty soutěže, že je vyhodnoceno první kolo, ze kterého byly vybráni nejlepší účastníci, kteří postoupili do dalšího kola ročníku 2012/2013. SVS se tak stala jedním z 25 národních finalistů ČR.

Ing. Bronislav Špičák, generální ředitel SVS, dodává: „Rozhodli jsme se přihlásit do kategorie Udržitelnost rozvoje v oblasti životního prostředí a podnikání. V základním kole tak porota hodnotila, čeho jsme v oblasti životního prostředí během posledních 18 měsíců dosáhli a čím byly dosažené výsledky výjimečné. Dalším aspektem při hodnocení pak byla zvolená klíčová strategie a taktika, inovativní postupy a v neposlední řadě se posuzoval přínos naší společnosti k sociálnímu prostředí, tj. jak naše činnost přispívá celkově společnosti.

V dalším kole soutěže nyní čeká SVS natočit video prezentaci, kterou vyhodnotí druhá porota. Bude se jednat o přední evropské podnikatele, akademiky a ředitele firem. V rámci tohoto kola vybere až osmdesátičlenná porota nejúspěšnější organizace z každé jednotlivé země, které získají statut Národního šampióna. Hodnocení národních finalistů se uskuteční v době od 6. do 25. září 2012.


Seznam národních finalistů soutěže European Business Awards je možné si prohlédnout na http://www.businessawardseurope.com/national-finalist/2012

Více informací o soutěži European Business Awards zde:
http://www.businessawardseurope.com


Kontakt:

Mgr. Jiří Hladík
Tiskový mluvčí
Severočeská vodárenská společnost a. s.
Mobil: 731 452 650
E-mail:

home > Pro média a PR > Tiskové zprávy > Severočeská vodárenská společnost a. s. – národní finalista soutěže o nejlepší evropské firmy (EBA)
Vytištěno: 26.07.2017 12:50, www.svs.cz