Specialista pro strategické plánování

14.09.2021

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:  Specialista pro strategické plánování, Útvar strategie a plánování, Ekonomický odbor

SPOLEČNOST:                          Severočeská vodárenská společnost a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:       Teplice nebo Liberec

PRACOVNÍ POMĚR:                Trvalý pracovní poměr

SMLUVNÍ VZTAH:                    Práce na plný úvazek

DATUM NÁSTUPU:                 dohodou - leden 2022

BENEFITY: příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, firemní vzdělávání, příspěvek na životní/penzijní připojištění,  preventivní lékařská péče; 13. a 14. mzda a další  benefity

Pracovní náplň

  • příprava a hodnocení plnění strategických plánů (zejména podnikatelského záměru a plánu financování obnovy vodovodů a kanalizací);
  • zajištění koordinace strategických dokumentů koncernu a skupiny SV;
  • vyhodnocování koncepčních dokumentů státu, krajů, podniků povodí a případně měst a obcí;
  • spolupráce na tvorbě a realizaci VH strategie a koncepce společnosti a na přípravě ročních a víceletých plánů;
  • podílení se na průběžné optimalizaci procesu obnovy vodárenské infrastruktury;

Nabízíme

  • zázemí největší vodárenské společnosti;
  • jistotu a stabilitu velké firmy;
  • možnost dalšího profesního vzdělávání;
  • dobré finanční ohodnocení;

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání manažerského, technického nebo ekonomického směru (finanční management, ekonomika a podnikové řízení, vodní hospodářství, pozemní stavby, životní prostředí);
  • základní znalost postupů při sestavování strategických (podnikatelských) plánů;
  • základy finančního řízení (podniků, projektů);
  • pokročilou znalost práce s kancelářským SW (MS Office, s důrazem na MS Excel);
  • flexibilitu při využívání firemních SW nástrojů (např. účetní a manažerský IS, podpůrné aplikace typu evidence pošty a smluv);
  • řidičský průkaz sk. B;
  • praxe v souvisejících činnostech a rámcová znalost problematiky vodovodů a kanalizací vítány;
  • jazykové znalosti vítány (AJ, případně NJ, FJ).

Další kompetence

  • schopnost a ochota strategického uvažování (výsledky práce se projeví zpravidla ve střednědobém a dlouhodobém horizontu);
  • týmový duch, ochota ke spolupráci;
  • komunikační dovednosti;
  • manažerské předpoklady;
  • samostatnost a iniciativa;
  • odpovídající preciznost a pečlivost.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na e-mail: martina.berkova@svs.cz, nebo poštou na adresu Severočeská vodárenská společnost a.s., Přítkovská 1689, 415 50 Teplice, do 31.10.2021.

Více informací o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech zde.