Internetová TV

Vážený návštěvníku, vítáme Vás na webu SVS TV. Tento interaktivní televizní web má za úkol informovat formou filmových spotů, reportáží, i formou článků o činnosti Severočeské vodárenské společnosti a. s.

Rádi bychom Vám chtěli na tomto místě prezentovat významné investiční akce, které Severočeská vodárenská společnost a.s. realizuje.  V rámci tzv. strategických investic, vyvolaných především legislativou, se jedná o rekonstrukce čistíren odpadních vod a úpraven vod, či o dostavbu kanalizačních systémů. Další významnou skupinu investic pak představuje obnova majetku.

Na tomto interaktivním webu naleznete také časosběrné dokumenty, prostřednictvím kterých Vám chceme přiblížit průběh náročných rekonstrukcí technologicky složitých vodohospodářských zařízení. Budeme velmi rádi, když zde každý návštěvník nalezne to své - ať je to z pohledu občana, novináře, či akcionáře.

Mgr. Mario Böhme
tiskový mluvčí SVS a.s.

Nejnovější videa

Investiční činnost SVS - květen 2019
10.06.2019

Investiční činnost SVS - květen 2019

Reportáž z vybraných investičních akcí probíhajících v regionu působnosti SVS a.s. v květnu 2019.

Investiční činnost SVS - duben 2019
15.05.2019

Investiční činnost SVS - duben 2019

Reportáž z vybraných investičních akcí probíhajících v regionu působnosti SVS a.s. v dubnu 2019.

SVS opravuje v Rychnově u Jablonce nad Nisou kanalizační přípojku
14.05.2019

SVS opravuje v Rychnově u Jablonce nad Nisou kanalizační přípojku

SVS rekonstruuje kanalizační přivaděč na čistírnu odpadních vod v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Akce za 8 milionů korun začala už v březnu přípravnými pracemi. Kompletně hotovo by mělo být v září.

SVS a SčVK vyhlásily vítěze soutěže Stavíme ptačí budky
09.05.2019

SVS a SčVK vyhlásily vítěze soutěže Stavíme ptačí budky

Severočeská vodárenská společnost a Severočeské vodovody a kanalizace uspořádaly soutěž pro děti ze základních škol. Ta se jako v předešlém ročníku zaměřila na ekologii.

Jarní aktivy akcionářů SVS a.s. 2019
15.04.2019

Jarní aktivy akcionářů SVS a.s. 2019

V Ústí nad Labem proběhly každoroční jarní aktivy akcionářů SVS. Řešilo se hospodaření celé společnosti i konkrétní problémy jednotlivých obcí.

Při prohlížení těchto internetových stránek zpracovává Severočeská vodárenská společnost a.s. Vaše osobní údaje, včetně cookies, za účelem hodnocení návštěvnosti webu a tvorby souvisejících statistik.
Více informací o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech zde.