Internetová TV

Vážený návštěvníku, vítáme Vás na webu SVS TV. Tento interaktivní televizní web má za úkol informovat formou filmových spotů, reportáží, i formou článků o činnosti Severočeské vodárenské společnosti a. s.

Rádi bychom Vám chtěli na tomto místě prezentovat významné investiční akce, které Severočeská vodárenská společnost a.s. realizuje.  V rámci tzv. strategických investic, vyvolaných především legislativou, se jedná o rekonstrukce čistíren odpadních vod a úpraven vod, či o dostavbu kanalizačních systémů. Další významnou skupinu investic pak představuje obnova majetku.

Na tomto interaktivním webu naleznete také časosběrné dokumenty, prostřednictvím kterých Vám chceme přiblížit průběh náročných rekonstrukcí technologicky složitých vodohospodářských zařízení. Budeme velmi rádi, když zde každý návštěvník nalezne to své - ať je to z pohledu občana, novináře, či akcionáře.

Mgr. Mario Böhme
tiskový mluvčí SVS a.s.

Nejnovější videa

Bádání o vodě putuje do dalších škol
30.10.2019

Bádání o vodě putuje do dalších škol

Reportáž z předávání badatelských sad školám v okrese Teplice

Investiční činnost SVS - září 2019
30.10.2019

Investiční činnost SVS - září 2019

Reportáž z vybraných investičních akcí probíhajících v regionu působnosti SVS a.s. na podzim 2019

Severočeská voda podporuje badatelské aktivity
30.10.2019

Severočeská voda podporuje badatelské aktivity

Desítka škol v Ústeckém a Libereckém kraji dostala začátekm října dárek od skupiny Severočeská voda v podobě sady laboratorního vybavení. Projekt nazvaný Bádání o vodě umožňuje žákům a studentům základních škol a gymnázií dozvědět se zajímavosti o vlastnostech vody a učitelům dává do ruky praktickou vyučovací pomůcku.

Pohádková úpravna Bedřichov
13.09.2019

Pohádková úpravna Bedřichov

V úterý 10. září 2019 se úpravna vody v Bedřichově na Liberecku otevřela malým i velkým návštěvníkům. Celý den probíhaly prohlídky vedené vodními pohádkovými bytostmi.

SVS rekonstruuje přivaděč pro Ústí
03.09.2019

SVS rekonstruuje přivaděč pro Ústí

Mezi obcemi Michalovice a Libochovany SVS vyměňuje úsek starého ocelového přivaděče za nový litinový v délce 6 009 metrů, jehož prostřednictvím je zásobováno téměř 110 tisíc obyvatel.

Při prohlížení těchto internetových stránek zpracovává Severočeská vodárenská společnost a.s. Vaše osobní údaje, včetně cookies, za účelem hodnocení návštěvnosti webu a tvorby souvisejících statistik.
Více informací o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech zde.